Sport

Střelci z Černovic přivezli z mistrovství republiky ...

Střelci z Černovic na Pelhřimovsku na začátku dubna na republikovém šampionátu excelovali. Na nejlepší výsledek dosáhla Pavlína Nymburská, která ve střelbě ze vzduchové pušky vybojovala zlatou medaili.

Hroši vykročili za obhajobou titulu

Loni na podzim reprezentanti havlíčkobrodského softbalového týmu dosáhli na historický úspěch – poprvé v dějinách klubu se stali mistry České republiky a letos by loňský triumf rádi obhájili.

Lipnice hostí orientační běžce

Lipnice nad Sázavou hostí v červnu Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati. V sobotu 10. a v neděli 11. června přijede na Vysočinu na 1400 českých i zahraničních orientačních běžců.

Nejlepší juniorské vytrvalce mají v Novém ...

Šestnáct desetičlenných štafet se na konci dubna sešlo v jihlavském relaxačním centru Černý mlýn na krajském kole soutěže nazvané Juniorský maraton 2017.

Ščerban: První rok v extralize ufinancujeme a posily ...

Po dvanácti letech se hokejisté Dukly Jihlava vracejí do extraligy. Oslavy postupu skončily a vedení jihlavského týmu začalo plánovat, jak v nejvyšší české hokejové soutěži obstát.

V Počátkách u Chotěboře o prázdninách bude mistrovství ...

Nejlepší piloti z celého kontinentu se v první polovině srpna sjedou na Vysočinu. Na letišti v Počátkách u Chotěboře se totiž uskuteční evropský šampionát v akrobatickém létání. Podle organizátorů se ho zúčastní asi 80 pilotů.

Běh Jarmily Kratochvílové ovládli běžci z ...

Skoro 150 závodníků se o Božím hodu velikonočním vydalo na trať Běhu Jarmily Kratochvílové, který letos už třiatřicáté hostil Golčův Jeníkov a okolní obce.

Nejlepší krajští sportovci se sešli v olympské ...

V atmosféře připomínající řeckou arénu se na začátku dubna uskutečnilo ve žďárském Domě kultury slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců Kraje Vysočina za uplynulý rok. Ocenění se udělovala v jedenácti kategoriích.

Na Běh Jarmily Kratochvílové v Jeníkově se může ...

Už po třiatřicáté se letos v polovině dubna v Golčově Jeníkově a okolních obcích uskuteční Běh Jarmily Kratochvílové. A podobně jako v minulých letech se ho mohou zúčastnit také amatérští běžci.

Mladí házenkáři Nového Veselí ovládli prestižní ...

Dvacet týmů z deseti zemí se na začátku února sjelo do Nového Veselí a Žďáru nad Sázavou na letošní ročník Sokol Kempa Cupu. A v silné mezinárodní konkurenci se házenkáři z Vysočiny neztratili.

Stránky

Přihlásit se k odběru Sport