Sport

Nejrychlejší závodník v Náměšti trať projel rychlostí ...

Už po šestatřicáté se letos automobiloví závodníci sešli na závodě Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou. A diváci, kteří se na klání přišli podívat, viděli nový traťový rekord.

Brodský zápasník na MČR vybojoval zlato

Havlíčkobrodský oddíl zápasníků dosáhl na další skvělý úspěch.

Jihlavští kickboxeři v mezinárodní konkurenci obstáli ...

Jeden z nejprestižnějších českých turnajů v kickboxu vyšel zápasníkům z Jihlavy výborně.

Světový pohár horských kol

Předposlední květnový víkend hostila Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě letošní největší sportovní akci v Kraji Vysočina. Třídenní úvodní podnik Světového poháru v cross country horských kol si nenechalo ujít 24 500 diváků.

Střelci z Černovic přivezli z mistrovství republiky ...

Střelci z Černovic na Pelhřimovsku na začátku dubna na republikovém šampionátu excelovali. Na nejlepší výsledek dosáhla Pavlína Nymburská, která ve střelbě ze vzduchové pušky vybojovala zlatou medaili.

Hroši vykročili za obhajobou titulu

Loni na podzim reprezentanti havlíčkobrodského softbalového týmu dosáhli na historický úspěch – poprvé v dějinách klubu se stali mistry České republiky a letos by loňský triumf rádi obhájili.

Lipnice hostí orientační běžce

Lipnice nad Sázavou hostí v červnu Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati. V sobotu 10. a v neděli 11. června přijede na Vysočinu na 1400 českých i zahraničních orientačních běžců.

Nejlepší juniorské vytrvalce mají v Novém ...

Šestnáct desetičlenných štafet se na konci dubna sešlo v jihlavském relaxačním centru Černý mlýn na krajském kole soutěže nazvané Juniorský maraton 2017.

Ščerban: První rok v extralize ufinancujeme a posily ...

Po dvanácti letech se hokejisté Dukly Jihlava vracejí do extraligy. Oslavy postupu skončily a vedení jihlavského týmu začalo plánovat, jak v nejvyšší české hokejové soutěži obstát.

V Počátkách u Chotěboře o prázdninách bude mistrovství ...

Nejlepší piloti z celého kontinentu se v první polovině srpna sjedou na Vysočinu. Na letišti v Počátkách u Chotěboře se totiž uskuteční evropský šampionát v akrobatickém létání. Podle organizátorů se ho zúčastní asi 80 pilotů.

Stránky

Přihlásit se k odběru Sport