Sport

Novoveselští házenkáři v zahraniční konkurenci ...

Házenkáři Nového Veselí vstoupili do své druhé extraligové sezony. Příprava na nový ročník jim vyšla výborně. Obsadili během ní třeba druhou příčku na skvěle obsazeném Memoriálu dr. Josefa Smékala.

Brodští softbalisté skončili mezi nejlepšími týmy z ...

Havlíčkobrodský softbal mezi evropskou elitou znovu zazářil. Na Evropském poháru, který se konal v Nizozemsku, totiž Hroši v konkurenci nejlepších celků ze starého kontinentu skončili na druhé příčce.

Příprava na obnovenou premiéru v extralize hráčům ...

Hokejisté jihlavské Dukly se po třinácti letech vrátili do nejvyšší hokejové soutěže. Extraligová příprava se jim ale moc nepovedla. Jihlavští v ní odehráli šest zápasů. Vyhráli ale jen jediný.

Zlatou podkovu popáté v historii vyhrála žena

Už po dvaapadesáté se letos na konci letních prázdnin v Humpolci sešly desítky žokejů. Účastnili se tam tradiční Zlaté podkovy.

Vysočina bude znovu hostit dva půlmaratony

V září se v Kraji Vysočina podobně jako v minulých letech uskuteční dva půlmaratony. Na první mohou vytrvalci vyrazit v neděli 10. září v Jihlavě, na druhý v sobotu 23. září v Havlíčkově Brodě.

Nejstarší český fotbalový turnaj v Žirovnici vyhrála ...

Perleťový pohár uspořádal žirovnický fotbalový oddíl poprvé už v roce 1933. Postupně se z něj stal turnaj, na který před začátkem sezony pravidelně přijíždějí přední ligové celky z Česka i ze zahraničí.

Zlato vícebojaře Sýkory

Rodák z vesničky Ptáčov u Třebíče – desetibojař Jiří Sýkora – dosáhl na další skvělý úspěch. Z evropského šampionátu atletů do 23 let v polské Bydhošti si totiž přivezl zlatou medaili.

Účast na sportovní škole jen pro nejlepší

Na konci července se v Jihlavě na Mezinárodní sportovní škole znovu sešlo skoro 50 hokejistů z České republiky a z Finska.

U Chotěboře se utkala evropská letecká elita

Nejlepší akrobatičtí letci z celé Evropy se ve druhém srpnovém týdnu sešli na Vysočině. Na letišti v Počátkách u Chotěboře o medaile z Mistrovství Evropy bojovalo skoro 50 pilotů ze 14 zemí.

Nejrychlejší závodník v Náměšti trať projel rychlostí ...

Už po šestatřicáté se letos automobiloví závodníci sešli na závodě Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou. A diváci, kteří se na klání přišli podívat, viděli nový traťový rekord.

Stránky

Přihlásit se k odběru Sport