Školství

Návrh mladého stavaře Lukáše Mottla zvítězil ve ...

Navrhnout fiktivní dostavbu nároží ulice Radnická ve Velkém Meziříčí. To byl letošní úkol Studentského projektu Stavba Vysočiny, ve kterém se utkalo jedenáct studentů středních stavebních škol z Kraje Vysočina.

Mladí řemeslníci z Vysočiny bodují v celostátních ...

Nejlepšími studenty oboru tesař se v České republice stali Lukáš Míchal a Václav Prokopec z humpolecké zemědělské akademie.

Školy z Vysočiny bodovaly v Nitře

Ocenění za nejkrásnější stánek s prezentací si na Vysočinu přivezli zástupci kraje z veletrhu Mladý tvorca konaného v Nitře.

Názory mladých

Jaro je v plném proudu. Je to čas nových nadějí, ale také žáků devátých tříd, maturantů a studentů vysokých škol, které čekají přelomové okamžiky jejich života.

Dětem vadí přeplněné autobusy

Ve výtvarné soutěži Žijeme veřejnou dopravou uspěly žačky základních škol Kamila Hrubá z Košetic a Eva Cínová a Miroslava Doležalová z Jihlavy.

Vysoká škola polytechnická otevře specializovanou ...

Jihlavská vysoká škola uvedla do činnosti Laboratoř experimentálních měření.

Václav Provazník – nejlepší z mladých ...

Ve Světlé nad Sázavou prokazovali svou dovednost, domácí borec zvítězil.

Vysočiná zná své Truhláře 2017

Čtrnáct žáků ze sedmi škol v kraji se na konci března sešlo v dílnách Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště Pelhřimov, kde se utkali o krajský titul Truhlář 2017.

Kuchaři Vysočiny Juniory jsou talentovaní žáci z ...

Kuchařské duo z OA, SZS a SOŠS Jihlava Iveta Vokurková a Jan Koudela si v soutěži Kuchař Vysočiny Junior 2017 open vyvařili první místo.

Vítězové soutěže S Vysočinou do Evropy poletí v létě ...

Průběžná školní kola, ale také finálový test a následnou prezentaci v anglickém jazyce na téma Přírodní a kulturní dědictví Kraje Vysočina v krajské soutěži S Vysočinou do Evropy zvládl nejlépe Ondřej Dacer z Gymnázia Vincence Makovského se

Stránky

Přihlásit se k odběru Školství