Průmysl

Osm nových pochutin z Vysočiny se značkou Regionální ...

Klobása, archivní sýr, perníkové preclíčky, malinový dort, brambory Princess nebo pstruh.

Dotace pro vesnické prodejny

Měl by někdo přispívat na provoz prodejen na malých vesnicích nebo v místních částech? To je otázka, na kterou hledám odpověď jako starosta i jako člen výboru pro regionální rozvoj.

Potravinová pomoc na druhé koleji

Komise sociální Rady kraje Vysočina, v níž také pracuji, řešila na třech svých zasedáních problematiku potravinové pomoci potřebným. Zde funguje potravinová banka, ale i další organizace.

Hejtman Jiří Běhounek ocenil společensky odpovědné ...

Dvě soukromé společnosti, sociální zařízení a město se od dubna pyšní titulem společensky odpovědná organizace.

Vedení Vysočiny podporuje dostavbu elektrárny v ...

Krajští zastupitelé se shodli na klíčovém významu Jaderné elektrárny Dukovany pro další rozvoj regionu. Zastupitelstvo na svém únorovém jednání deklarovalo svoji podporu výstavbě pátého bloku Jaderné elektrárny Dukovany.

Od února začíná online registrace soutěže Stavba ...

Nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb z uplynulého roku se utkají v soutěži Stavba Vysočiny – Stavba roku Kraje Vysočina 2016. Online registrace soutěžních staveb odstartuje 1. února a skončí 5. května ve 12 hodin.

Nominujte váš web, Zlatý erb hledá nejlepší

Devatenáctých ročník soutěže Zlatý erb pro nejlepší webové stránky měst, obcí, dobrovolných hasičů i dalších organizací pořádá Kraj Vysočina ve spolupráci se spolkem Český zavináč.

Kraj Vysočina podporuje neziskové organizace. Eviduje ...

Na Vysočině sídlí 6737 nestátních neziskových organizací (NNO), nejčastěji v podobě spolku. Za poslední rok a půl jejich počet vzrostl téměř o 150.

Titul Podnik přátelský rodině je stále k ...

Až do konce kalendářního roku máte možnost zapojit se do soutěže konané pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka Podnik přátelský rodině.

Stránky

Přihlásit se k odběru Průmysl