Doprava

Nejlepším cestářem je Stanislav Váňa z ...

Jednadvacet soutěžících ze čtyř krajů poměřilo síly a um v profesní soutěži Krajské správy a údržby silnic Vysočiny s názvem Cestářské rodeo.

Rekonstrukce 150 silničních úseků přinesou řidičům ...

Kraj Vysočina v letošním roce investuje do modernizace silnic druhých a třetích tříd zhruba 1,2 miliardy korun. Letní omezení, která se dotýkají i významných dopravních tepen Vysočiny, vykoupí nové zmodernizované úseky silnic.

Další města na Vysočině se dočkají obchvatů ...

Krajská rada rozhodla o přípravě projektových dokumentací pro silniční obchvaty Nového Veselí a Moravských Budějovic. V případě pětikilometrového úseku silnice II/353 u Nového Veselí je začátek stavby možný už do dvou let.

Plánované uzavírky silnic Vysočiny o letních ...

Se začínajícím létem zintenzivní stavební práce na silnicích napříč celým regionem. Kraj Vysočina by během celého roku rád realizoval minimálně 150 oprav nebo nových investic. K dispozici má jak vlastní, tak státní a evropské peníze.

Otazníky nad propojením dopravy

Snahu lépe propojit veřejnou dopravu na Vysočině vítáme všichni. KDU-ČSL to měla jako jeden z pilířů volebního programu.

Rekonstrukce silnic v regionu přinesou uzavírky a ...

V roce 2017 plánuje Kraj Vysočina na silnicích II. a III. tříd až 150 stavebních akcí.

Most v Třebíči je v provozu

Nově zrekonstruovaný Podklášterský most přes řeku Jihlavu v Třebíči, jehož demolice odstartovala vloni na jaře výstavbu moderní mostní konstrukce, se v sobotu 22. dubna otevřel pro dopravu i pěší.

Opravy silnic budou k nepřehlédnutí

Kraj Vysočina má v plánu v letošním roce opravit silnice II. a III. třídy za více než jednu miliardu korun. Některé z plánovaných staveb si vyžádají úplné uzavírky a většina z nich se neobejde bez stanovení objízdných tras.

Ladovská zima se cestářům prodražila

Mechanika Krajská správy a údržby silnic Vysočiny (KSUSV) ujela za letošní zimu bezmála dvojnásobek kilometrů let předchozích. Stejně tak si zasněžené silnice a teploty výrazně pod nulou vyžádaly využití mnohem více posypových materiálů.

Regionální silnice čekají opravy za miliardu ...

Končící zima se výrazně podepsala na stavu všech silnic na Vysočině.

Stránky

Přihlásit se k odběru Doprava