Bezpečnost

Občanská poradna Jihlava pomáhá

Občanská poradna Jihlava od roku 1999 poradila prostřednictvím 25 000 konzultací lidem, kteří nevěděli, jak řešit svoje problémy. V roce 2017 se zapojila i do projektu Asociace občanských poraden, který pomáhá seniorům.

Vysočina ocenila práci záchranářů, policistů a ...

Devětadvacet medailí za práci pro krajský integrovaný systém nebo za záchranu lidského života předal koncem května v Horáckém divadle Jihlava hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Probační a mediační služba pomáhá obětem trestných ...

Stali jste se obětí trestného činu? Kladete si otázku, proč se to muselo stát zrovna vám? Ovládají vás pocity smutku, strachu, vzteku či nespravedlnosti? Nevíte, kam přesně se s vaší tíživou situací obrátit o radu anebo o pomoc?

Seriál akcí zaměřených na bezpečnost na silnicích ...

V březnu začal další ročník akce Bezpečná Vysočina.

Obyvatelé z Věcovska přispěli na novou sanitku

Nemocnice v Novém Městě na Moravě se snaží obnovovat vozový park sanitních vozů, stáří sedmnácti sanitek, které ročně najedou přes čtyřicet tisíc kilometrů, je v současnosti v průměru třináct let.

Hasičské stovky znovu v Třebíči

V sobotu 13. května poměří v Třebíči svoji zručnost a rychlost dobrovolní i profesionální hasiči a hasičky z celé republiky ve třech věkových kategoriích v závodu v Běhu na 100 metrů s překážkami.

Výtvarná soutěž: Žijeme veřejnou dopravou

Kraj Vysočina vyhlašuje výtvarnou soutěž s názvem Žijeme veřejnou dopravou s podtitulem Čím chci cestovat po Vysočině? Soutěž je určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií ve třech věkových kategoriích.

Studenti se zaměřili na elektronickou ...

Kraj Vysočina vyhlásil výsledky soutěže zaměřené na bezpečné využívání internetu a nerizikovému chování v kyberprostoru. Znalostního kvízu a kreativní soutěže se zúčastnili žáci základních i středních škol.

Reflexní pásky pro tisíce občanů

Reflexní pásky
Reflexní pásky, které mají chodci povinnost nosit, pokud se pohybují za snížené viditelnosti mimo obec po krajnici vozovky, jsou nyní pro téměř všechny aktivní účastníky silničního provozu k dispozici na městských a obecních úřadech.

Bezpečná Vysočina 2016

I letošní září patřilo na Vysočině tradiční roadshow Bezpečná Vysočina, která zavítala do pěti měst.

Stránky

Přihlásit se k odběru Bezpečnost